Konya kons is ilanlari

Kons iş ilanları kategorisi için Mavi AJANS Menajerlik’in yönetimi olarak güzel, Türkiye geneli mekanlarda kendine güvenen ve para kazanmayı kendine hedef alan 18-30 yaş arası kızlar arıyoruz.
Ekibimize katılın ve bizimle Türkiye geneli çalışın!

En az 18 ve 30 yaş arası bayanlara, Mavi AJANSmenajerlik olarak Türkiye’deki yaşam olanakları da dahil olmak üzere seçkin ve yüksek kaliteli bir ortam sunuyor! En iyi kazanç bizim tarafımızdan garanti ediliyor! İş için ihtiyacınız olan her şeyi bayanlar sizlere sunuyoruz.

Kons İş İlanları
Eğer sizlerde, çekici, kendine güvenen, samimi ve özgüveni yüksek 18+ yaş grubunda iseniz aşağıdaki kons iş ilanları pozisyonlarında bir Mavi AJANS menajerlik çalışan kızı olabilirsiniz!
– Dansçı
– Masa dansçısı
– Karşılama Hostesi – Kız
– Striptiz dansçısı
– Kons – Kız

Sektör hakkında derin bilgiye sahibiz. Agresif pazarlama ve reklamcılık, rekabetçi bölünmeler ve her zaman güvenliğiniz için aranan mükemmel bir beyaz yakalı müşteri sağlıyoruz. Deneyim gerekli değildir!

Mavi AJANS’de çalışan kızlar için sunduğumuz olanaklar:

Ücretsiz konaklama
Birçok düzenli müşteri
Bedava internet
Yol – Yeme – İçme vb.
Yasal olarak çalışması zorunlu olan ücretsiz çalışma izni!
Burada çalışmak için mükemmel dil becerilerine ihtiyacınız yok!
Amacımız doğru, kontrollü ve kaliteli kons veya konsomatris olmak isteyen deneyimli deneyimsiz genç bayanlara yönelik iş teklifleri sunmaktır. Bayan sanatçı, konsomatris, kons iş blogunda , konssuz işten kons işine düzenli olarak ilginç, önemli ve yararlı bilgiler ve ilanlar yayınlıyoruz. Kons işlerinin ne hakkında olduğunu öğrenin veya show dans işleri veya konsluk hakkında birçok yeni şey bulabilirsiniz. Konsluk hakkında bilgi edinebilirsiniz club işleri veya gazino işleri hakkında da ve aynı zamanda ekzotik night club işleri. Şaşırtıcı inanılmaz başarı öyküleriyle dolu birkaç yılda derinlemesine bol kazançlı bir hayatınız olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTİKLA ARA Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Whatsapp Destek Hatti